سرویس پیامکی تغییرات قیمت گیاهینه

با سرویس پیامکی تغییرات قیمت بازرگانی زرین گیاهینه همواره به روز باشید!

مطلع شدن از به روز ترین قیمت ها

با استفاده از سرویس پیامکی تغییرات قیمت بازرگانی زرین گیاهینه، شما از قیمت به روز محصولات مطلع می‌شوید. با فعال کردن این سرویس، هرگاه که محصولی از لیست اطلاع رسانی های شما دچار تغییر قیمت شود، یک پیامک حاوی جزئیات این تغییر برای شما ارسال می‌شود.

آموزش فعالسازی

برای فعالسازی این سرویس، ابتدا لازم است تا وارد حساب کاربری خود شوید. برای انجام این کار کافیست روی گزینه زیر کلیک کنید و پس از ورود به حساب کاربری‌تان، ادامه آموزش را دنبال کنید.

ورود

برای فعال کردن این سرویس برای یک محصول، تنها کافیست آن را به لیست اطلاع رسانی های خود اضافه کنید. برای انجام این کار وارد صفحه محصول مورد نظر خود شوید و روی گزینه «افزودن محصول به لیست اطلاع رسانی ها» کلیک کنید. عکس زیر مکان این گزینه را در یک صفحه محصول نشان می‌دهد.

بازرگانی زرین گیاهینه

پس از انجام این کار، شما تغییرات قیمت این محصول را از طریق پیامک دریافت خواهید کرد. برای جستجو برای محصول مورد نظر خود تنها کافیست اسم محصول مورد نظرتان را در فرم زیر وارد کرده و جستجو کنید.

مدیریت لیست اطلاع رسانی ها

برای مشاهده و یا ویرایش لیست اطلاع رسانی ها کافیست وارد پنل کاربری خود شوید و روی گزینه «لیست اطلاع رسانی ها» کلیک کنید. برای ورود به پنل کاربری نیز می‌توانید از گزینه زیر کمک بگیرید.

پنل کاربری
سوالات متداول

در حال حاضر شما می‌توانید تا ۱۰ محصول به لیست اطلاع رسانی های خود اضافه کنید.

در حال حاضر خیر. این سرویس یک خدمت رایگان از بازرگانی زرین گیاهینه است.

برای حذف یک محصول از لیست اطلاع رسانی های خود تنها کافیست با کلیک روی گزینه زیر، وارد پنل کاربری خود شوید و سپس روی گزینه «ویرایش» کلیک کنید. سپس می‌توانید محصولات موجود در لیست را حذف کنید.
نظرات و پیشنهادات

این سرویس هنوز در مراحل توسعه و بهبود قرار دارد. اگر شما از این سرویس استفاده کرده‌اید و یا نظر یا پیشنهادی در راستای بهبود آن دارید، ممنون می‌شویم تا آن را با ما به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید نظر خود را در فرم زیر بنویسید.

بازرگانی زرین گیاهینه